УНІКАЛЬНІ МЕТОДИ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ФУТБОЛІСТІВ «РУХУ»

 

Спільний медико-спортивний проєкт футбольного клубу «Рух» у співпраці з «Українською Спортивною Клінікою», який не має аналогів в Україні. 

Центр спортивної науки, медицини та реабілітації функціонує у структурі «Руху» вже два місяці та надає весь спектр медичних послуг, як-то, діагностика, хірургія та реабілітація. Фахівці «Української Спортивної Клініки» щоденно моніторять функціональний стан вихованців Академії «Руху», гравців юніорської та основної команд та вносять їхні дані у базу. Окрім цього, тут проходять обстеження й інші спортсмени, що забезпечує клуб зовнішніми інвестиціями. Сучасне обладання та кваліфіковані спеціалісти для зручності клієнтів зібрані в одному місці, що є по суті унікальним явищем.  

 

 

Ігор ДЕДИШИН, генеральний директор ФК «Рух»: «Якісна медицина є наріжним каменем будь-якого професійного футбольного клубу. Футбол – контактний вид спорту, і гравці переносять великі фізичні навантаження. Відтак, ми у футбольному клубі «Рух» робимо акцент, щоб створити медичну службу такого рівня, яка дозволить мінімізувати кількість травм і час відсутності того чи іншого гравця у тренувальному та ігровому процесах. Я вважаю, що це абсолютно новий проєкт в українському футболі. Ми створюємо центр спортивної науки, медицини та реабілітації. Його унікальність в тому, що тут в одному місці під одним дахом наші фахівці будуть надавати повний спектр послуг, починаючи від діагностики, продовжуючи хірургією, ортопедією та закінчуючи реабілітацією. Послуги центру є доступними не лише для гравців основної і юніорської команд та вихованців Академії, а й для наших зовнішніх клієнтів, зокрема, для спортсменів з інших видів спорту та людей, які звикли вести активний спосіб життя. У нас є все, щоб цей центр функціонував на високому рівні: будівлі, сучасне обладнання і найважливіше – кваліфіковані спеціалісти. Важливо також, що цей центр буде виконувати не лише прикладну функцію, але й освітню. Прагнемо підняти кваліфікацію медспеціалістів на новий рівень і бути таким своєрідним хабом, який займатиметься пошуком та розвитком кадрів. 

Ми не одні у цьому проєкті. Разом з нами в команді є фахівці з «Української Спортивної Клініки», яка вже себе добре зарекомендувала на ринку за останні 10 років. Волею долі, вони переїхали до Львова, і ми об’єднали наші зусилля. Разом ми будемо йти до нової амбітної цілі: створення центру, який відповідатиме статусу FIFA Medical Center of Excellence. Наразі в Україні немає жодного медичного закладу з таким сертифікатом. Прагнемо бути в цій великій європейській сім’ї, бо це дасть нам змогу ще більше навчатись і розвиватись. Завдяки такій синергії з «Українською Спортивною Клінікою», яку очолює Олег Касатка, наш футбольний клуб у плані медицини отримає нове дихання. 

Я дуже тішусь, що футбольний клуб «Рух» має такі можливості і готовий до таких інвестицій. Бо те, що ми тут робимо – це інвестиції у майбутнє. Інвестиції в наших дітей, які займаються тут, в Академії, інвестиції в основну команду. Ми робимо крок для того, щоб «Рух» відповідав усім вимогам і параметрам сучасного клубу європейського рівня». 

 

 

Олег КАСАТКА, генеральний директор «Української Спортивної Клініки»: «Українська Спортивна Клініка» – це два центри, які до війни працювали у Харкові та Києві, але через повномасштабне вторгнення ми були змушені припинити свою діяльність у цих містах. Волею обставин опинились у Львові, поспілкувались із керівництвом «Руху» та дійшли згоди в тому, що разом можемо зробити потужний проєкт, який не лише відповідатиме вимогам сучасного футбольного клубу, але й вимогам спортсменів усіх рівнів. У нас два потоки пацієнтів та клієнтів: внутрішні та зовнішні. Внутрішніми клієнтами є вихованці Академії, гравці юнацької та основної команд. Нашим зовнішнім клієнтом може стати кожен, хто хоче отримати допомогу у нашому центрі. Зазвичай, це професійні спортсмени та люди, які ведуть активний спосіб життя. 

Ми бачимо, що футбольний клуб «Рух» – дуже амбітний проєкт, який постійно прагне розвиватись. Не лише у спортивному напрямку, інфраструктурі, але й у медичній сфері. Наша мета – якнайшвидше повернути спортсмена до його професійної діяльності та уникнути рецедиву травм у майбутньому. Наш центр спортивної науки, медицини та реабілітації дійсно масштабний проєкт. Він буде займати площу 1200 квадратних метрів в одній з будівель на території Академії «Руху». Зараз там тривають ремонтні роботи. І вже невдовзі ми туди переїдемо. Там і відбуватиметься лікування, діагностика, спортивна підготовка, відновлення спортсменів та дослідницька діяльність. У нас амбітні цілі, і ми хочемо стати центром, який акредитований FIFA. Впевнені, що своєю щоденною працею та завдяки зусиллям багатьох людей нам до снаги досягнути цієї мети».

 

 

Як функціонує Центр спортивної науки, медицини та реабілітації «Руху» – можна переглянути у відео на RUH TV. 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини