ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ «РУХУ» ВИГРАЛИ ПЕРЕНЕСЕНІ МАТЧІ 7-ГО ТУРУ ДЮФЛУ
У гостях «рухівці» з категорій U-15 та U-17 здобули розгромні перемоги над однолітками з «Минаю».
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/16982443027aOVO886KfxdBFFCj60sQ9ZLEHoyBCVoWtANwPSh.jpg)
Вихованці Академії «Руху» зіграли перенесені матчі 7-го туру ДЮФЛУ. Зокрема, «жовто-чорні» з категорій U-15 та U-17 на виїзді протистояли «Минаю».
Так, команда Академії з вікової категорії U-17 (гравці 2007 року народження) розгромила закарпатців з рахунком 3:0. Голами за львів’ян відзначились Богун, Мужиловський та Дяк.
Водночас «рухівці» 2009 року народження (U-15) перемогли «Минай» зі ще більш переконливим рахунком – 4:0. У складі «жовто-чорних» забивали Стіба, Саврацький, Угрік та Жук.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/16982443239Bs2QRhoo0NuXkxcerDhuyR6DOQX7RLvNCxXB4e5.jpg)
буде бій
0 коментарів