ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ «РУХУ» ЗДОБУЛИ ЧОТИРИ ПЕРЕМОГИ У ДЮФЛУ

 

Команди «жовто-чорних» вікових категорій U-14, U-15, U-16 та U-17 впевнено переграли своїх суперників.

 

 

Вихованці Академії «Руху» блискуче виступили у 2-му турі ДЮФЛУ. Так, у чотирьох матчах «жовто-чорні» здобули чотири перемоги. 

Команда 2010 року народження (U-14) на виїзді у Івано-Франківську розгромила СДЮШОР «Прикарпаття» з рахунком 4:1. Голами за «рухівців» відзначились Дзюринець та Курташ, а Островський оформив дубль.

Також проти вихованців івано-франківського футболу грала команда Академії «Руху» U-16 (2008 рік народження) і цей матч також закінчився з яскравим рахунком – 5:2 на користь львів'ян. У складі «жовто-чорних» забивали Зелінський, Себро та Рибак, тоді як Джурабаєв відзначився двічі.

 

 

Водночас команда Академії «Руху» 2009 року народження (U-15) вдома приймала однолітків з «Мункача». Львів'яни перемогли закарпатців 2:0 завдяки голам Осадченка та Стіби.

Проти вихованців «Мункача» зіграли й вихованці Академії «жовто-чорних» з вікової категорії U-17 (команда 2007 року народження). «Рухівці» розгромно перемогли закарпатських футболістів 4:1. За львів'ян забили Угринчук, Денисов, а Богун відзначився дублем.

 

 

Крім того, 4 перемоги у 4 матчах здобули й гравці ДЮСШ «Рух». Так, команда U-17 перемогла однолітків з «Покрови» 3:5. Цього ж суперника переграла команда U-15 з рахунком 3:0. Тим часом команда U-16 розтрощила «Волинь» 5:1. А ДЮСШ «Рух» U-14 перемогла луцьку команду 2:1.


loading...

0 коментарів

    Схожі новини