ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ «РУХУ» ЗДОБУЛИ ДВІ ПЕРЕМОГИ У ПЕРЕНЕСЕНИХ МАТЧАХ 9-ГО ТУРУ ДЮФЛУ
«Рухівці» з категорій U-15 та U-17 впевнено перемогли однолітків з «Дніпра».
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/1699462808YLS5zzktQ8j1sa8WWZzeO2xpcFr6mH13jhTdBk64.jpg)
Вихованці Академії «Руху» зіграли перенесені матчі 9-го туру ДЮФЛУ проти ДАФ «Дніпро». Так, команди «жовто-чорних» U-15 та U-17 здобули впевнені перемоги над дніпрянами.
Зокрема, команда Академії з вікової категорії U-15 (гравці 2009 року народження) розгромили «Дніпро» з рахунком 4:1. За «рухівців» забивали Угрік та Денисов, а Гоч оформив дубль.
Тоді як «жовто-чорні» 2007 року народження з команди U-17 перемогли дніпрян 2:0. У складі львів’ян дублем відзначився Угринчук.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/1699462816aI5fyDtpz4nSJCxHJjdDQSJdMebn8BdlCJgguifd.jpg)
буде бій
0 коментарів