ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ «РУХУ» ЗІГРАЛИ У СПАРИНГУ ЗА ЗБІРНУ УКРАЇНИ U-17

Троє юних «рухівців» відіграли тайм у переможному матчі проти «Металіста» 1925» U-19 (1:0).

Вихованці Академії «Руху» Назар Бондар, Іван Денисов та Олександр Харечко зіграли у контрольному матчі за збірну України U-17. «Синьо-жовті» у Києві в межах навчально-тренувального збору зустрілись з «Металістом» 1925» U-19.

У цьому матчі юні «рухівці» вийшли у першому таймі та відіграли його. Зокрема, Денисов та Бондар не відзначились  результативними діями, а Харечко зберіг свої ворота «сухими». Тоді як у другому таймі підопічні Володимира Єзерського забили гол та здобули мінімальну перемогу над харків'янами.

Додамо, що раніше юніорська збірна поступилася «Колосу» (U-19) — 1:3, «Шахтарю» (U-19) — 1:2 та перемогли «Дніпро-1» (U-17) — 4:0. Ці матчі були зіграні у межах підготовки до кваліфікаційного раунду Євро-2024 (U-17), що відбудеться в Ліхтенштейні в період із 15-го до 21 жовтня.