ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ «РУХУ» ЗІГРАЛИ ВНІЧИЮ НА ТУРНІРІ МИРУ В ІТАЛІЇ
У другому турі «жовто-чорні» з команди U-16 розійшлися миром з литовською «Дайнавою» – 0:0.
![](https://fcruhlviv.com/storage/page/img/content/1716052360dXkRBZqAtAmDSz75CfdIMAUYEwrVLNXhQkAohfhA.jpg)
Вихованці Академії «Руху» 2008 року народження зіграли свій другий матч на Турнірі Миру в Італії. Зокрема, «жовто-чорні» зустрілися з литовською «Дайнавою». Обидві команди у цьому поєдинку голів не забивали – 0:0.
Заключний матч групового етапу «Рух» U-16 зіграє у неділю, 19 травня, проти італійської «Перуджи». Поєдинок у Маджоне розпочнеться о 17:00.
До слова, наразі у групі «рухівці» посідають друге місце, маючи у своєму активі 4 очка. Нагадаємо, у першому турі «жовто-чорні» розгромили канадських однолітків з рахунком 16:0. Тоді як очолює квартет «Перуджа», яка в перших двох турах здобула 6 очок.
буде бій
0 коментарів