ВІТАЛІЙ ПОНОМАРЬОВ: «ЦЯ ПЕРЕМОГА МОТИВУЄ – «РУХ» ОТРИМАВ ЗАРЯД ВПЕВНЕНОСТІ»

 

Головний тренер «жовто-чорних» прокоментував перемогу над «Колосом».

 

 

Кожна перемога є дуже приємною. Матч проти «Колоса» був складним, адже це непростий суперник – вдома ковалівці востаннє пропускали гол ще у вересні. «Рух» налаштовувався на серйозний поєдинок і він таким і вийшов. Нам вдалося забити швидкий гол і грати далі, відштовхуючись від результату. Важливо, що вдалося перемогти, адже це додаткова мотивація працювати ще більше та якісніше. Зараз «Рух» отримав заряд впевненості і це має допомогти вже у наступних матчах. 

У нас були хороші моменти, вдавалось проводити досить якісні контратаки, але ми не дуже добре розпоряджались м’ячем у тих епізодах. Це ще раз доводить, що гравцям не вистачає досвіду та майстерності, аби реалізувати такі нагоди. Водночас хочу похвалити хлопців за гру в обороні, адже «Колос» не створив жодного гольового моменту. Та нам слід попрацювати над перехідними фазами і продовжувати прогресувати. 

В другому таймі «Колос» намагався зрівняти рахунок, а ми хотіли зберегти здобутий результат, тож на перший план вийшло тактичне протистояння. Звісно, були нервові епізоди, адже це була складна гра. Загалом в УПЛ зараз важко передбачити результат будь-якого поєдинку і цікаво спостерігати за матчами – я не пригадаю, коли востаннє таке було.


loading...

1 коментарів

  • С

    Сергій

    2 березня 2024 р., 21:59

    Вітаю з першою перемогою в 2024 році! Боролись до кінця.1 Молодці!!

Схожі новини