ВІТАЛІЙ ПОНОМАРЬОВ: «ГРА ПРОТИ «ДИНАМО» МОТИВУЄ ФУТБОЛІСТІВ»

 

Головний тренер «Руху» розповів про підготовку «жовто-чорних» до матчу з киянами.

 

 

«Динамо» – один із флагманів українського футболу, тому гра проти киян дуже мотивує футболістів. Ми готуємось до матчу у своєму звичному режимі і я думаю, що хлопці продемонструють хорошу гру у цьому протистоянні.

У складі «Динамо» є багато сильних гравців з хорошими індивідуальними якостями. Зараз багато хто говорить про нестабільність киян, але якщо подивитись на турнірну таблицю, то за втраченими очками наш суперник всеодно перебував би серед лідерів чемпіонату. 

Нам протистоятиме якісний суперник, який нещодавно змінив головного тренера, тому їхні гравці будуть дуже вмотивовані. Вони захочуть довести, що клуб прийняв правильне рішення і знаходиться на правильному шляху. 

«Рух» виконав увесь запланований план підготовки до гри з киянами. У нас був хороший спаринг проти «Шахтаря», де ми продемонстрували якісний футбол. Звичайно, нам не вистачало збірників у цей підготовчий період, але вони представляли честь своїх збірних. Після повернення у розташування клубу вони готуватимуться вже до матчу з «Динамо».


loading...

0 коментарів

    Схожі новини