ВІТАЛІЙ ПОНОМАРЬОВ: «МИНАЙ» БОРЕТЬСЯ ЗА ВИЖИВАННЯ, А ТОМУ ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНИЙ СУПЕРНИК»

 

Головний тренер «Руху» поділився думками про майбутній матч із закарпатцями.

 

 

У «Минаю» завдання зберегти прописку в УПЛ, тож в матчі проти нас ця команда віддасть всі сили. Це небезпечний суперник, який бореться за виживання у вищому дивізіоні, а тому від закарпатців можна очікувати все що завгодно. Гра проти «Минаю» точно буде важкою. Не хочеться розділяти матчі на важливі чи неважливі, адже зараз кінець сезону і важливим є кожен поєдинок та набрані очки. 

Звісно, ми аналізуватимемо матч проти «Минаю» у першому колі. Тоді «Рух» втратив очки на своєму полі. Також ми втратили очки у схожій ситуації проти іншого борця за виживання – «Оболоні». Ці ігри вкотре доводять, що немає легких суперників в УПЛ і важко передбачити результат фактично будь-якого матчу. Наше завдання зараз – ретельно та відповідально підготуватись до гри з «Минаєм», аби здобути позитивний результат на Закарпатті.  

Вихованці Академії регулярно долучаються до тренувань з першою командою і працюють в її звичному режимі. Тренерський штаб хоче, аби вони якомога швидше адаптувались до наших вимог і реалій дорослого футболу, тренувального процесу основної команди. Це безперервний процес і ми продовжимо залучати молодь до нашого складу і прийде час, коли вони будуть готові підсилити першу команду та грати на рівні УПЛ.  


loading...

0 коментарів

    Схожі новини