ВІТАЛІЙ ПОНОМАРЬОВ: «СВОЮ РОЛЬ ЗІГРАЛИ МАЙСТЕРНІСТЬ ТА КЛАС СУПЕРНИКА»

 

Коментар головного тренера «Руху» після гри з «Шахтарем».

 

 

Результат матчу закономірний, адже «Рух» провалив перші 20 хвилин проти «Шахтаря». На такі матчі потрібно виходити добре налаштованими і грати сміливо. Втім свою роль зіграла майстерність і гравці донецької команди проявили кращий клас. Молода команда психологічно програла боротьбу у дебюті матчу. 

У перерві я попросив гравців діяти інтенсивніше, адже в другій частині першого тайму у нас почали з’являтись моменти. Нам вдалося забити гол, але й далі ми не дали «Шахтарю» створити багато моментів поблизу наших воріт. Зокрема, вони забили третій гол, використавши чи не єдину свою нагоду. 

Стратегія клубу – довіряти своїм вихованцям і ми продовжимо рухатись у цьому напрямку. Мухаммад Джурабаєв чудово проявив себе у тренувальному процесі. Він відповідальний хлопчина і дуже професійно себе поводить попри свій молодий вік. Тренерський штаб вирішив дати Мухаммаду можливість дебютувати за першу команду і це не штучний вихід, а він дійсно заслужив на це своєю плідною та старанною роботою. Водночас це хороша мотивація для інших вихованців Академії «Руху».  

Денис Підгурський отримав пошкодження і не зміг повноцінно брати участь у сьогоднішньому матчі, тож на позиції опорника вийшов Дідик. Роман має досвід гри на цій позиції і для нього ця роль не є новою. Також сьогодні дебютував Клайвер – молодий футболіст, який лише нещодавно приєднався до нашої команди. Йому ще потрібен час на адаптацію і він буде набирати форму та якщо добре проявлятиме себе, то гратиме й в наступних поєдинках. 

Після гри я подякував хлопцям за цей матч. Для того, щоб конкурувати з командами рівня «Шахтаря» потрібно працювати ще більше. Якоюсь мірою для нас цей результат може бути корисним: одні лиш перемоги не навчать футболістів і поразки також повинні бути, щоб зробити з них правильні висновки і взяти з цієї гри позитивні моменти.  


loading...

0 коментарів

    Схожі новини