ВІТАЛІЙ ПОНОМАРЬОВ: «ВЗИМКУ ЛНЗ ДОБРЕ ПІДСИЛИВСЯ І МИ ГОТУЄМОСЬ ДО СЕРЙОЗНОГО ПРОТИСТОЯННЯ»

 

Головний тренер «Руху» розповів про підготовку «жовто-чорних» до матчу з ЛНЗ.

 

 

Під час паузи на матчі збірних команда працювала у своєму звичному режимі. Сім наших гравців поїхали грати за молодіжну та олімпійську збірні України і, звісно, нам їх не вистачало. Ми постійно слідкуємо за тим, як наші хлопці грають у збірних і задоволені, що вони представляють честь України на міжнародній арені та хочемо, щоб якомога більше наших гравців були затребувані на такому рівні. Водночас період їхньої відсутності у клубі є непростим, адже важко готуватись, коли більша частина основної команди була відсутня. Також до першого матчу після цієї паузи не всі можуть підійти в оптимальних кондиціях. 

На кожен матч ми налаштовуємось однаково і маємо одне завдання – здобути позитивний результат і гра з ЛНЗ не є виключенням. В першому колі ми зустрілись з ними також після паузи на матчі збірних і нашим футболістам бракувало концентрації, відчувалось що вони не в оптимальній формі. Матч у Черкасах був для нас одним з найгірших у цьому сезоні і ми не продемонстрували свою звичну гру. Зараз «Рух» хоче взяти реванш за поразку у першому колі.

ЛНЗ – якісна команда і важко передбачити за яким сценарієм піде гра із цим суперником. Хоча, звісно, «Рух» спробує нав’язати черкаській команді свій футбол та грати з позиції тиску. Взимку наш суперник провів хорошу трансферну кампанію і підсилив свій склад. Зокрема, ЛНЗ підписав якісних легіонерів. Ми готуємось до серйозного протистояння і дуже поважаємо черкасців.  


loading...

0 коментарів

    Схожі новини