ВІТАЛІЙ РОМАН: «ПРИЄМНО ПРИНЕСТИ ПЕРЕМОГУ МОЛОДІЖНІЙ ЗБІРНІЙ СВОЇМ ЗАБИТИМ М’ЯЧЕМ»

 

Захисник «Руху» у складі збірної України U-21 відіграв два матчі – у спарингу проти Німеччини (0:2) та у переможній грі проти Північної Ірландії. Зокрема, у матчі відбору на Євро-2025 проти британців гол Віталія Романа приніс перемогу «синьо-жовтим».

 

 

Приємно принести перемогу національній молодіжній збірній своїм забитим м’ячем. Для нас важливо було розпочати відбір з перемоги. Багато людей вже привітали з голом та виграшем, дуже приємно.

Щодо результату: для нас не так важливий був спаринг з Німеччиною, як саме офіційна гра проти Північної Ірландії. Проти німців був перший матч для молодіжки у новому складі і ми награвали певні зв’язки. А перемога проти Північної Ірландії була надважливою для нас.

Відчувається, що команда змінилась, адже у кожного тренера своє бачення футболу та тактики. Крім того, у складі тепер багато нових гравців. Але ми добре працювали на тренуваннях, слухали настанови тренерського штабу та намагались втілити їхні ідеї на полі. Для моїх одноклубників, які дебютували за молодіжку, а це Теслюк, Квасниця та Слюбик, це був дуже хороший досвід. В Україні, на жаль, немає можливості грати за присутності вболівальників. Тоді як в Німеччині була просто шалена атмосфера. Тому було цікаво зіграти у таких умовах і буде корисно для нас всіх.


loading...

0 коментарів

    Схожі новини