ВОЛОДИМИР БЕЗУБ’ЯК: «ВДЯЧНИЙ ГРАВЦЯМ ЗА СЕРЙОЗНЕ СТАВЛЕННЯ ДО СВОЄЇ СПРАВИ»

Старший тренер АФ «Рух» U-17 поділився враженнями від перемоги його підопічних у півфіналі Кубка ДЮФЛ. У двоматчевому протистоянні «жовто-чорні» перемогли столичну «Ніку» U-19 з рахунком 6:1 та через тиждень зіграють у фіналі всеукраїнських змагань. 

 

 

–Цього року поставили перед хлопцями завдання виграти якийсь турнір. Радий, що вони йдуть до цієї мети. У стикових матчах Кубка ДЮФЛ суперники були дуже серйозні. Все таки, ми граємо проти команд U-19. Було важко, але хлопці виконали всю установку, не пішли на канікули, а віддали всі сили на полі. Вдячний гравцям за серйозне ставлення до своєї справи. Бачу, що багато з них будуть претендувати на місце в команді юніорів.

У першому таймі нам практично все вдавалось, одне – не вистачало останнього пасу на завершальній стадії. В обороні зіграли без огріхів, а в атаці часто робили зайві рухи, кудись поспішали. Кияни – тактично грамотна команда, але наші гравці індивідуально сильніші. Саме завдяки цьому ми і перемогли їх і в Києві, і тут, у Львові. Пропущений гол привів команду до тями. Ми перебудувались, почали ловити суперників на контратаках. Їм нічого було втрачати, тож вони пішли вперед. Ми суперника якраз після цього і зловили декілька разів та реалізували свою перевагу. В принципі, задоволений усіма гравцями. Так, були помилки, але без них нікуди. У кожній грі ми вимагаємо максимуму від своїх футболістів. Вже зараз вони повинні бути готовими до навантажень та вимог основної команди та команди юніорів.

Музичук у нас найбільш забивний гравець. Він ще на меморіалі Ернеста Юста відзначався практично у кожній грі. Наприкінці сезону він втомився, тому зараз виходить здебільшого на заміну. Він і в Києві став джокером поєдинку. Вийшов на поле, і через кілька секунд забив гол у ворота «Ніки». Бачите, нині теж відзначився, при чому – двічі. Так, є в нього недоліки, як-от, гра в захисті. Він у нас інтелігентний футболіст, будемо над цим працювати, але відчуття гольової ситуації йому не позичати. 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини