ЮНІОРИ «РУХУ» У ГОЛЬОВІЙ ПЕРЕСТРІЛЦІ ПЕРЕМОГЛИ «ЧОРНОМОРЕЦЬ»

У 29-му турі юнацької першості «Рух» U-19 на своєму полі приймав «Чорноморець» U-19. Підопічні Дениса Колчина швидко забезпечили собі комфортну перевагу в рахунку вже у дебюті матчу: Бойко та Панченко забивали після подач зі стандартів і на 11-ій хвилині «жовто-чорні» повели 2:0. Далі «рухівці» продовжили володіти ініціативою та створювати небезпечні моменти поблизу воріт одеситів, але львів’янам не вистачало точності у завершальній стадії. Крім того, кілька разів свою команду рятував голкіпер «моряків».

У другій половині матчу активніше грали футболісти «Чорноморця», які намагались скоротити відставання у рахунку. Одеситам це вдалося на 73-ій хвилині, коли Кузик реалізував пенальті. Згодом Панченко оформив дубль – 3:1. Втім вже у наступній атаці знову забили «моряки» – вдруге відзначився Кузик.

У підсумку, перемога юніорів «Руху» з раухнком 3:2. В заключному турі «жовто-чорні» вдома зіграють з «Динамо» U-19 у п’ятницю, 24 травня.

Чемпіонат юнацьких команд. 29 тур. «Рух» U-19 (Львів) – «Чорноморець» U-19 (Одеса) 3:2 (2:0)