ЮНІОРИ «РУХУ» В ЗАКЛЮЧНОМУ МАТЧІ СЕЗОНУ ПОСТУПИЛИСЬ «ДИНАМО» U-19

У заключному турі юнацької першості «Рух» U-19 на своєму полі приймав лідера чемпіонату – київське «Динамо» U-19. Команди видали активний початок матчу. Зокрема, вже на 9-ій хвилині Лобко вивів киян уперед. Проте вже за 2 хвилини Коваль зрівняв рахунок у зустрічі. В середині тайму гру було перервано через повітряну тривогу. По її завершенню «динамівці» посилили тиск, який увінчався для них успіхом на 40-ій хвилині – Лобко оформив дубль.

В другому таймі «Динамо» U-19 забило втретє – на 59-ій хвилині відзначився Осипенко. А згодом той же Осипенко також оформив дубль. Та наприкінці гри кияни забили вп’яте – гол на рахунку Герича. Додамо, що у цьому матчі за «рухівців» дебютували одразу троє гравців 2007 року народження: Віталій Горін, Гліб Богун та Владислав Фіцик.

У підсумку, «жовто-чорні» в останньому матчі сезону поступились з рахунком 1:5. «Рух» U-19 закінчує чемпіонат на 8 місці у турнірній таблиці.

Чемпіонат юнацьких команд. 30 тур. «Рух» U-19 (Львів) – «Динамо» U-19 (Київ) 1:5 (1:2)