ЮРІЙ-ВОЛОДИМИР ГЕРЕТА: «НАМ ПРОТИСТОЯТИМЕ ОРГАНІЗОВАНА КОМАНДА, ЯКА ГРАЄ ЛИШЕ НА ПЕРЕМОГУ»

 

Голкіпер «Руху» поділився думками про майбутню гру з «Поліссям» та інтегроване тренування з вболівальниками напередодні старту другої частини сезону.

 

 

Нам протистоятиме дуже хороша та організована команда, яка грає лише на перемогу. У грі «Полісся» в захисті та нападі є баланс, тож це важкий суперник. Переконаний, що це буде цікавий поєдинок.

«Рух» весь цей тиждень працює на клубній базі, готуємось як у старі добрі часи. Місяць часу у Словенії пройшов дуже насичено і це були хороші збори. Після них ми всі заряджені на перемогу та хочемо демонструвати свою найкращу гру. 

До нас приєднався новачок Клайвер. Так само як і на початку, коли приходили інші легіонери, вчимо його першим українським словам, щось показуємо жестами. Якщо він адаптується та демонструватиме на полі свої найкращі якості, то швидко впишеться у колектив та зможе реалізувати свій потенціал. 

Інтегроване тренування було цікавим, але думаю, що це приємно для вболівальників – бути так близько до футболістів, побачити як функціонує клуб. Вони занурювались в атмосферу тренування так, як і ми. Можливо тепер вдасться частіше проводити схожі заходи, аби ще більше комунікувати з фанатами. Також дуже приємно, що глядачі будуть на трибуні «Арени Львів». Ми два роки грали без вболівальників, тож раді, що вони повернуться і сподіваюсь, що будуть підтримувати нас. Водночас ми будемо повністю викладатись на полі, аби здобути для них позитивний результат


loading...

0 коментарів

    Схожі новини