ЗАСНОВНИК «РУХУ» ГРИГОРІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ ОТРИМАВ ВІДЗНАКУ «ЗА СПРИЯННЯ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ»

 

Військові віддячили Григорію Козловському, вручивши йому відзнаку «За сприяння Збройним Силам України» від імені Валерія Залужного та подарували бойову гуцульську сокиру із сакральним гравіюванням.

 

 

Засновник футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський активно допомагає військовим. Зокрема, він активно реагує на запити воїнів та регулярно передає захисникам різноманітне спорядження, техніку та допомагає фінансово. Цю роботу засновника «жовто-чорних» було відзначено нагородою «За сприяння Збройним Силам України» від імені Валерія Залужного.

«Допомога війську – найголовніше що сьогодні може робити кожен українець. Внесок меценатів та благодійників у спорядження наших захисників неймовірно вагомий. Григорій Козловський підтримує військових всім чим може, зокрема, долучився до ініціативи «Пташки Перемоги» і це велика допомога. Сьогодні ці «пташки» нищать ворогів на фронті і чим цих засобів буде більше, тим ближче буде наша Перемога», – один зі співзасновників ініціативи «Пташки Перемоги» Олександр Тіщенко. 

 

 

«Ми постійно отримуємо велику кількість запитів з передової щодо дронів, тож для цього й була створена ініціатива «Пташки Перемоги». Вдячні всім нашим партнерам за надані кошти, проведені аукціони, різноманітну підтримку – це дуже важливо, зокрема й психологічно. Військові тоді розуміють, що про них не забувають, тому необхідно зберігати цей зв’язок. Тож ще раз хочеться подякувати Григорію Козловському та «Руху» за надану допомогу та підтримку» – розповів засновник ГО «Добро.Дій» та один зі співзасновників ініціативи «Пташки Перемоги» Ігор Дулин. 

 

 

Водночас Григорій Козловський подякував за таку відзнаку та розповів про подальші плани щодо підтримки військових та інших благодійних проєктів. 

«Це неочікувана відзнака, зокрема від Валерія Залужного, і вона викликає позитивні емоції. Звісно, приємно, що військові так оцінили нашу допомогу, але головна нагорода в нас ще попереду – Перемога України над російськими загарбниками. Я та уся команда не робимо нічого особливого, адже зараз допомагати захисникам повинен кожен українець. ФК «Рух», Emily Resort, БО «Фонд допомоги Україні «Рух у майбутнє» – усі ми регулярно намагаємось щось відправити військовим, реагуємо на їхні запити та забезпечуємо всім необхідним. 

 

 

Цього місяця ми вже перерахували 2 мільйони гривень на протезування поранених українських воїнів та цивільних, які постраждали від війни, і які зараз проходять реабілітацію у Superhumans Center. У березні ми плануємо перерахувати 2 мільйони гривень Національному реабілітаційному центру Unbroken. Паралельно ми підтримуємо низку бригад та постійно з ними на зв’язку й реагуватимемо на їх запити. Я вдячний всім членам нашої команди за те, що вони долучаються до цих ініціатив й активно допомагають військовим і цей процес не припинятиметься», – зазначив Григорій Козловський. 

Крім того, засновник «Руху» отримав подарунок – бойову гуцульську сокиру. Зокрема, на ній є сакральне гравіювання як символ бойового духу і незламності та цитата з фільму «Довбуш» і автографом відомого українського актора Олексія Гнатковського. 

 

 

«Дуже приємно отримати такий цікавий та оригінальний подарунок. На сокирі є цитата «То є мої гори, тут ґазда!» і автограф Олексія Гнатковського, який промовив цю фразу у фільмі «Довбуш». Я ціную українську історію, тому такі автентичні речі мені дуже подобаються», – сказав Григорій Козловський. 

 

 

Також він наголосив на необхідності підтримувати українських військових та закликав усіх українців спільно наближати Перемогу над російськими окупантами.

«У суспільстві зараз почали звикати до реалій війни. На початку повномасштабного вторгнення всі допомагали чим могли, адже розуміли, що ми можемо втратити свою незалежність. Тоді як зараз помітно, що люди втомлюються. Знаю, що всім зараз важко, але ми не можемо звикати до цього, а для цього слід підтримувати нашу армію та допомагати нашим військовим, тож кожен з нас повинен долучитись до того, щоб наблизити нашу Перемогу над ворогом. Не будьте байдужими та допомагайте Збройним Силам України» – зауважив засновник «Руху». 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини