БОГДАН ЛЕВИЦЬКИЙ ДЕБЮТУВАВ ЗА ЗБІРНУ УКРАЇНИ U-16

Захисник «Руху» U-16 вийшов на поле у другому таймі, а «синьо-жовті» поступились одноліткам з Англії з рахунком 0:3.

Збірна України U-16 (футболісти не старші 2009 року народження) стартувала на міжнародному турнірі в Мурсії (Іспанія). В першому матчі підопічні Юрія Мороза зустрілись з Англією U-16.

В другому таймі на 80-ій хвилині на полі з’явився вихованець Академії «Руху» Богдан Левицький. Зокрема, юний захисник дебютував за наймолодшу збірну України. «Синьо-жовті» у цій грі поступилися англійцям з рахунком 0:3.

Вже у суботу, 28 вересня, юнацька збірна України зустрінеться з Францією U-16, а стартовий свисток цього поєдинку пролунає о 13:00. Завершать виступи на турнірі «синьо-жовті» у понеділок, 30 вересня, матчем проти Ізраїлю U-16 (о 13:00).