«РУХ» – «ЧОРНОМОРЕЦЬ». 5 ФАКТІВ ПРО МАТЧ

Головні цифри матчу 11-го туру УПЛ, який відбудеться 25 жовтня на «Арені Львів».

«Рух» та «Чорноморець» зіграють 6-й матч в УПЛ. Наразі «жовто-чорні» мають у своєму активі 3 перемоги, одна гра закінчилась внічию, а ще одного разу перемогу здобули одесити, різниця м’ячів 13-9.

Переможна серія «Руху» в іграх з «Чорноморцем» в УПЛ триває 3 гри.

«Жовто-чорні» при Віталію Пономарьову проведуть 55-й матч і можуть здобути 20-ту перемогу у всіх турнірах. В тому числі 10-ту домашню в чемпіонатах України. Тоді як Олександр Бабич біля керма різних клубів може зазнати 90-ї поразки у всіх турнірах, в тому числі 80-ї в УПЛ.

Безвиграшна серія «Чорноморця» в гостьових матчах УПЛ триває 7 ігор: нічия та 6 поразок. Крім того, триває й рекордна пропускна серія «моряків» в гостьових іграх – 17 матчів (30 голів).

В матчі на «Арені Львів» «Рух» може перервати свою безгольову серію в домашніх іграх, яка наразі триває 209 хвилин.