«РУХ» У СПАРИНГУ ПЕРЕМІГ «МЕТАЛУРГ»

Дублем за «жовто-чорних» відзначився Марко Сапуга.

Гра проти запорізького «Металурга» відкривала спаринг-матчдей п’ятниці для львівського колективу. Господарі упродовж усієї гри диктували свої умови на полі. З вигідної позиції намагався вразити ворота Байди Роман, але не вручив у рамку, згодом пробивав з-за меж штрафного Кітела пробив у руки Байді – в руки кіперу. Постійний тиск на ворота запоріжців дав свої плоди наприкінці першого тайму: Квасниця віддав передачу до штрафного, Климчук пропустив на Сапугу, а Марко в один дотик ефектно пробив у дев’ятку. Іти на перерву «рухівці» могли з перевагою у два голи, якби Руніч результативно замкнув простріл Климчука – м’яч пролетів поруч зі стійкою. По перерві «жовто-чорні» збільшили свою перевагу, витиснувши максимум після подачі з кутового – Сапуга виграв верхове єдиноборство та оформив дубль. У підсумку, 2:0 – «Рух» переміг запорізький «Металург» у першому спарингу п’ятниці.

Товариський матч. «Рух» (Львів) – «Металург» (Запоріжжя) 2:0 (1:0)

7 липня 2023 року. Винники, стадіон імені Б. Маркевича.

Голи: Сапуга, 44, 75

«Рух»: Ледвій, Роман, Дідик, Слюбик, Кітела, Едсон (гравець на перегляді, 65), Сапуга, Притула, Руніч, Квасниця (Бойко, 65), Климчук (Столярчук, 71).