ЗАСНОВНИК «РУХУ» ГРИГОРІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ ОТРИМАВ ВІДЗНАКУ МІНІСТРА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

Засновник «Руху» Григорій Козловський регулярно допомагає воїнам, які боронять Україну від російських окупантів. За цю діяльність він отримав відзнаку Міністра оборони України – медаль «За сприяння обороні». 

«Кожна нагорода є приємною несподіванкою і ця відзнака – не виключення. Та зазначу, що допомога війську робиться не заради нагороди, а виключно тому, що це обов’язок кожного українця і ми робимо це задля того, щоб наблизити нашу Перемогу над окупантами. 

Звісно, приємно отримати відзнаку від Міністра оборони України. Це свідчення того, що «Рух», Emily Resort – вся наша велика команда докладає багато зусиль, аби постійно підтримувати українських військових. Це не лише моя нагорода, а наше спільне досягнення – менеджменту та працівників «Руху» та Emily Resort, і я хочу привітати їх з тим, що їхню роботу гідно оцінили. Всі ми вдячні за це та вкотре закликаємо – не можна зупинятись в допомозі військовим, особливо в такий важкий час. Попереду багато роботи і підтримка наших захисників не зупинятиметься» – зазначив Григорій Козловський. 

 

 

«Хочу особисто подякувати Григорію Козловському, ФК «Рух» та Emily Resort за допомогу, яку вони надають військовим. А найкращою подякою буде кількість знищених ворогів. Але також приємно вручити відзнаку Міністра оборони України, адже це показник великої підтримки воїнів. 

Не можна опускати руки, а слід продовжувати всім разом наближати Перемогу України над окупантами. Благодійні фонди, волонтери, кожен українець – всі зараз об’єднані спільною метою і роблять все від себе можливе, аби в Україні запанував мир. Кожна гривня, кожне слово підтримки – все це важливо для ЗСУ і дійсно допомагає військовим», – сказав командир 45-ї ОАБр Олег Файдюк.

Нагадаємо, раніше Григорій Козловський отримав відзнаку «За сприяння Збройним Силам України» від імені Валерія Залужного.

 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини