ОЛЕГ ВЕРЕМІЄНКО: «ПЕРЕМОГЛИ ЗАВДЯКИ КОМАНДНОМУ ДУХУ»
Капітан «Руху» U-21 Олег Веремієнко, який у свій День народження відзначився забитим голом у ворота молодіжки «Ворскли», поділився враженнями після гри.
![](https://fcrukh.com/storage/page/img/content/1613219921vA9eiWT3zd1lVn7OtbIORx06AFOMQDJZw9sTdvZ2.jpeg)
– Зараз у мене дуже позитивні емоції. Ми здобули важливу перемогу в матчі проти хорошого суперника. Звичайно, грати при таких погодніх умовах трохи важко, але все одно, я надзвичайно радий, що ми перемогли і мені вдалося забити.
Вперше грав офіційний матч у свій День народження. Зазвичай в цей період я перебував на зборах в Туреччині. Радий, що все так склалося.
Перемогли завдяки командному духу. Тішуся, що у нас є такий хороший колектив. В першому таймі ми трохи агресивніше пресингували свого суперника. Біля власних воріт старалися нічого не вигадувати і грали простіше. Після того, як пропустили, дуже швидко відновили паритет. Гадаю, ми контролювали гру.
буде бій
0 коментарів