ВІТАЛІЙ ПОНОМАРЬОВ: «ПОЛІССЯ» ШВИДКО РОЗВИВАЄТЬСЯ І ЦЕ СЕРЙОЗНИЙ СУПЕРНИК»

 

Головний тренер «Руху» прокоментував підготовку команди до першого офіційного матчу у 2024 році. 

 

 

Всі бачать, як швидко розвивається «Полісся» і який це серйозний суперник. Житомиряни претендують на єврокубки, провели хорошу трансферну кампанію та добре підготувались на зборах. Ми очікуємо складної, але цікавої гри. 

«Рух» аналізує кожного суперника і спостерігав, як команди готувались взимку. Втім підготовчий період дуже відрізняється від офіційних матчів. Часто на зборах команди грають під навантаженням, проте все ж можна помітити загальні ігрові моменти.

Ми підписали Клайвера, бо він дуже хороший футболіст, але йому ще потрібен час на адаптацію. У нього чудові якості, Клайвер молодий та талановитий гравець. Якщо він добре працюватиме, то зможе допомогти нам і підсилить «Рух». 

Я задоволений тим, як наша команда провела зимові збори і вкотре наголошую, що ми виконали все, що попередньо планували. Наразі команда добре підготовлена, але у футболі важко щось передбачити, тож оцінку нашій роботі дадуть результати в офіційних матчах. 

Хочеться отримувати підтримку від вболівальників. Гравці демонструють зовсім інший футбол, коли є глядачі на трибунах. Кожен з нас підтримує повернення фанатів на трибуни. Думаю, що й вболівальники тішаться, що тепер вони будуть ближчими до клубу.  


loading...

0 коментарів

    Схожі новини