ЖФК «РУХ» РОЗГРОМИВ «ЯНТАРОЧКУ»

«Жовто-чорні» у заключному поєдинку в сезоні впевнено перемогли суперниць з Новояворівська із рахунком 4:1.

У 14-му турі жіночої Першої ліги ЖФК «Рух» на своєму полі приймав «Янтарочку». Цей поєдинок був заключним для підопічних Володимира Левчука у цьому сезоні.

На 27-ій хвилині Анастасія Гримак відкрила рахунок у матчі, але ще до перерви суперниці із Новояворівська його зрівняли зусиллями Матвійчук. Проте в другому таймі Гримак відзначилася ще тричі, загалом оформивши покер у цьому поєдинку.

У підсумку, впевнена перемога ЖФК «Рух» із рахунком 4:1 в останньому турі Першої ліги. «Жовто-чорні» посіли сьоме місце у групі А, здобувши 10 очок.

Жіноча Перша ліга, 14-й тур. ЖФК «Рух» (Львів) – «Янтарочка» (Новояворівськ) 4:1 (1:1)