ЖФК «РУХ» У ВИЇЗНІЙ ГРІ ПОСТУПИВСЯ «НАДБУЖЖЮ»

Львів’янки програли команді з Буська із рахунком 0:5.

У 4-му турі жіночої Першої ліги ЖФК «Рух» завітав у Буськ, де зустрівся з місцевим «Надбужжям». Господарі відкрили рахунок у першому таймі, коли на 25-ій хвилині відзначилася Масловська.

Друга половина гри розпочалася зі швидкого голу: Ірина Кіщак подвоїла перевагу «Надбужжя». Після цього дівчата з Буська ще тричі забили у ворота львів’янок – голи на рахунку Матвійчук, Харчиної та Данів.

Відтак поразка ЖФК «Рух» з рахунком 0:5. Наступний матч «жовто-чорні» зіграють 20 жовтня, коли вдома прийматимуть «Ладомир-2».

Жіноча Перша ліга, сезон 2024/25. 4-й тур. «Надбужжя» (Буськ) – ЖФК «Рух» (Львів) 5:0 (1:0)