ЖФК «РУХ» У ГОСТЯХ ПОСТУПИВСЯ ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ДЮСШ №1

Голом у складі львів’янок відзначилась Ірина Мороз, а гра закінчилась з рахунком 1:2.

У 2-му турі жіночої Першої ліги ЖФК «Рух» у Хмельницькому зіграв з місцевою ДЮСШ №1. В першому таймі команди голів не забивали. Тоді як в дебюті другої половини гри господарі вийшли вперед – відзначилась Дармороз. Згодом Василик на 52-ій хвилині подвоїла перевагу команди з Хмельницького. Наприкінці гри львів’янки відіграли один м’яч зусиллями Ірини Мороз, втім цього не вистачило, аби зачепитись за очки.

У підсумку, поразка ЖФК «Рух» з рахунком 1:2. Наступний матч львів’янки зіграють вдома 22 вересня проти «Прикарпаття-ДЮСШ №3».

Жіноча Перша ліга, сезон 2024/25. 2-й тур. ДЮСШ №1 (Хмельницький) – ЖФК «Рух» (Львів) 2:1 (0:0)

15 вересня 2024 року. Хмельницький, стадіон «Поділля»

Голи: Дармороз, 50, Василик, 72 – Мороз, 89

ЖФК «Рух»: Лапчак, Козловська, Кіщак, Дзюба, Юзва, Петелецька (Данильчук, 52), Мороз, Тиран, Демчук (Дзюбановська, 78), Рубан (Руда, 87), Пукас (Рибарук, 46 (Дворянин, 78))