ЖФК «РУХ» У ПЕРШІЙ ГРІ СЕЗОНУ ПОСТУПИВСЯ «ПОГОРИНІ»

ЖФК «Рух» розпочав сезон 2024/25 вдома матчем 1-го туру проти «Погорини». Після «сухої» першої половини гри, гості в другому таймі забили чотири голи у ворота львів’янок.

Так, Веремейчук протягом 6-ти хвилин на старті другого тайму оформила дубль. А наприкінці гри по голу у ворота «жовто-чорних» забили Чмуневич та Матвійчук.

У підсумку, поразка ЖФК «Рух» з рахунком 0:4. Наступний матч львів’янки зіграють на виїзді 15 вересня проти ДЮСШ №1 з Хмельницького.

Жіноча Перша ліга, сезон 2024/25. 1-й тур. ЖФК «Рух» (Львів) – «Погорина» (Костопіль) 0:4