ВІТАЛІЙ ПОНОМАРЬОВ: «ГРА ЙШЛА ДО ПЕРШОЇ ПОМИЛКИ І, НА ЖАЛЬ, МИ ЇЇ ЗРОБИЛИ»

 

Коментар головного тренера «Руху» після поразки у виїзному матчі з ЛНЗ.

 

 

Мені не сподобалася гра і навряд чи вона взагалі комусь сподобалась. Було дуже мало гольових моментів. Однак неможливо кожен матч грати якісно, тому треба й у таких поєдинках здобувати очки. Це перша поразка, колись це мало статись, шкода, що сталось сьогодні.

В обох команд не було моментів у першому таймі, тому була така в'язка гра. Вона йшла до першої помилки і, на жаль, ми її зробили – ЛНЗ відкрив рахунок у матчі. Це досвід, хотілося б його здобувати не такою ціною, але від цього ніхто не застрахований. Більше у першій половині гри нічого не було. Команда не виконала установку на гру в першому таймі, бо не було потрібної агресії і драйву.

ЛНЗ провів успішну заміну, добре зіграв нападник, коли забив гол. Треба бути постійно сконцентрованими, а нам цього бракувало в епізоді з другим пропущеним голом. Я був далеко від гольового моменту, тому не можу коментувати рішення арбітра, який зарахував цей м'яч. Суперник не грав агресивно, але якісно оборонявся.

Олег Федор сьогодні дебютував, з чим я його і вітаю. Але це зовсім інший футбол – дорослий футбол. Він понад 8 місяців пропустив через травму, тому ми очікуємо, що він адаптуватиметься до команди і прогресуватиме.

У нас загалом молода команда, якій потрібен досвід. Ми не можемо говорити про якісь турнірні задачі, адже немає місця, яке ми повинні обов'язково зайняти. На це впливають різні обставини. Наприклад, в минулому сезоні ми лиш в останніх турах змогли зберегти прописку в УПЛ. Тому не потрібно тиснути на хлопців, аби вони займали конкретне місце у турнірній таблиці. Їм потрібно розвиватись і це буде хороша та якісна команда, але на все свій час.


loading...

0 коментарів

    Схожі новини