ЖФК «РУХ» НА ВИЇЗДІ ПОСТУПИВСЯ «ПРИКАРПАТТЯ-ДЮСШ №3»

Суперниці з Івано-Франківська перемогли з рахунком 2:0.

У 3-му турі жіночої Першої ліги гравчині ЖФК «Рух» завітали в Івано-Франківськ, де помірялись силами із місцевим «Прикарпаттям-ДЮСШ №3». Господарки впевнено переграли львів'янок, забивши по голу у кожному з таймів. Так, у першій половині матчу на 36-ій хвилині забитим м'ячем відзначилась Жолобчук. А у другому таймі Остапів на 50-ій хвилині встановила остаточний рахунок у матчі – 2:0 на користь «Прикарпаття-ДЮСШ №3».

В підсумку, після 3-х турів «рухівки» одного разу зіграли внічию та зазнали двох поразок. У 4-му турі львів'янки вдома прийматимуть «Полісся». Цей матч відбудеться у неділю, 1 жовтня.

Жіноча Перша ліга України, 3-й тур. ЖФК «Прикарпаття-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – ЖФК «Рух» (Львів) 2:0 (1:0)

18 вересня 2023 року. Івано-Франківськ, стадіон «Рух»

Голи: Жолобчук, 36, Остапів, 50

ЖФК «Рух»: Лапчак, Козловська (Ігнатьєва, 83), Харчина, Озімчук, Наумич, Волошин, Демчук (Гостяєва, 82), Петелецька (Хруль, 42), Клим, Гримак, Рибарук