ЖФК «РУХ» НА ВИЇЗДІ ПОСТУПИВСЯ «ЯНТАРОЧЦІ»

«Жовто-чорні» програли команді із Новояворівська з рахунком 3:0.

У перенесеному матчі 7-го туру Жіночої першої ліги гравчині ЖФК «Рух» завітали до Новояворівська, де зіграли з «Янтарочкою». У першому таймі господарі відкрили рахунок у матчі – на 38-ій хвилині відзначилась Дворянин.

На початку другого тайму «Янтарочка» подвоїла свою перевагу: Дудич забила на 53-ій хвилині. А на 87-ій хвилині Матвійчук забила третій гол команди із Новояворівська.

У підсумку, поразка ЖФК «Рух» з рахунком 3:0. На зимову перерву підопічні Володимира Левчука йдуть маючи у своєму активі 4 очка у 8-ми матчах та посідаючи 7-ме місце у турнірній таблиці серед 8-ми учасників змагань.

Жіноча Перша ліга України, 7-й тур. «Янтарочка» (Новояворівськ) – ЖФК «Рух» (Львів) 3:0 (1:0)