ЖФК «РУХ» ПОСТУПИВСЯ «НАДБУЖЖЮ»

«Жовто-чорні» відкрили рахунок у матчі, втім команда з Буська відповіла трьома голами.

У 8-му турі жіночої Першої ліги ЖФК «Рух» вдома приймали «Надбужжя». В першому колі команди розписали результативну нічию 4:4. Результативно дівчата зіграли і у першому матчі другого кола.

Так, на 22-ій хвилині Рибарук відкрила рахунок у матчі і вивела «Рух» уперед. Втім ще до перерви гості відзначились двічі – забили Конопацька та Матвійчук. А вже у другому таймі на 50-ій хвилині Брунець встановила остаточний рахунок у матчі – 1:3.

У підсумку, поразка ЖФК «Рух» у рідних стінах. Свій наступний матч львів’янки зіграють 12 листопада у Новояворівську проти «Янтарочки».

Жіноча Перша ліга, 8-й тур. «Рух» (Львів) – «Надбужжя» (Буськ) 1:3 (1:2)

5 листопада 2023 року. Винники, НТБ «Рух»

Голи: Рибарук, 22 – Конопацька, 28, Матвійчук, 38, Брунець, 50

«Рух»: Лапчак, Дика, Харчина, Наумич, Кішко, Клим, Волошин, Рибарук, Байдиченко (Ігнатьєва, 78), Гримак, Хруль (Кішко, 74), Демчук