«РУХ-2» ПЕРЕМІГ «РЕВЕРУ 1908»

У 5-му турі Другої ліги «Рух-2» на своєму полі зустрівся з «Реверою 1908». У дебюті поєдинку команди демонстрували рівну гру. Найкращу нагоду в «жовто-чорних» мав Костянтин Квас, але його удар заблокували захисники. Також у першому таймі кілька разів львів’ян врятував Юрій-Володимир Герета.

А другий тайм «рухівці» розпочали з двох швидких голів. Спочатку Назар Русяк відгукнувся на простріл у виконанні Андрія Кітели та відкрив рахунок у матчі. А вже за кілька хвилин Максим Музичук головою замкнув подачу Мілана Михальчука та подвоїв перевагу «жовто-чорних». Проте на 62-ій хвилині Данилюк скоротив відставання у рахунку. Після цього «рухівці» отримали право на пенальті: Олексій Товарницький пішов виконувати одинадцятиметровий удар, але пробив повз ворота. Втім далі львів’яни втримали переможний для себе рахунок.

У підсумку, перемога з рахунком 2:1 і це друга поспіль звитяга для «Руху-2». В наступному, 6-му турі, «жовто-чорні» 14 вересня у Городенці зіграють з «Пробоєм».

Друга ліга ПФЛ, група «А» сезону 2024/25. 4 тур. «Рух-2» (Львів) – «Ревера 1908» (Івано-Франківськ) 2:1 (0:0)