«РУХ-2» ЗІГРАВ УНІЧИЮ З «КУЛИКОВИМ-БІЛКОЮ»

У 9-му турі Другої ліги «Рух-2» приймав на своєму полі одного із лідерів чемпіонату – ФК «Куликів-Білка». Гості активно почали поєдинок та заробили кілька стандартів. Проте перший по справжньому небезпечний момент виник, коли Костянтин Квас вивів Сергія Панченка віч-на-віч з голкіпером, але форвард львів’ян пробив повз ворота. Далі «жовто-чорні» володіли ініціативою, а на 31-ій хвилині забили гол: Панченко вдало зіграв на добиванні після дальнього удару Кевіна Цюрпалевича-Семочка та сейву воротаря. Втім «Куликів-Білка» швидко відігрався – голом відзначився Микита Шарабура. Після цього гості мали ще кілька хороших моментів, але їх підвела точність. А наприкінці тайму нагоду забити мав Михайло Дзюнь, проте півзахисник «Руху-2» у боротьбі не зумів вдало пробити по воротах.

Друга половина гри розпочалась за схожим сценарієм як перший тайм – «Куликів-Білка» володів м’ячем, але без належної гостроти поблизу воріт «жовто-чорних». Тоді як «рухівці» втекли у контратаку і Святослав Боцьків вивів на ударну позицію Андрія Кітелу та м’яч після удару капітана львів’ян розминувся зі стійкою. Згодом у схожому епізоді «Рух-2» своїм сейвом врятував Юрій-Володимир Герета. Ще одного голкіпер «жовто-чорних» виручив команду, парирувавши небезпечний постріл зі штрафного. Потужно бив зі штрафного й Кітела – голкіпер спіймав м’яч. У компенсований час Максим Музичук замикав подачу з флангу, але воротар здійснив сейв.

У підсумку, бойова нічия з рахунком 1:1. Наступний матч «Рух-2» зіграє вдома у суботу, 12 жовтня, проти «Ужгорода».

Друга ліга ПФЛ, група «А» сезону 2024/25. 9 тур. «Рух-2» (Львів) – «Куликів-Білка» 1:1