«РУХ-2» ПОСТУПИВСЯ «ПОЛІССЮ-2»

«Рух-2» у 3-му турі зіграв перший домашній матч у сезоні 2024/25. Так, «жовто-чорні» приймали «Полісся-2».

«Рухівці» створили момент вже у дебюті матчу, але голкіпер перервав простріл з флангу, а постріл Дениса Шайди, який опинився на добиванні, прийняв на себе захисник житомирян. Та на 8-ій хвилині Шастал відкрив рахунок у матчі, вивівши гостей вперед. Але згодом Сергій Панченко заробив пенальті, який впевнено реалізував Олексій Товарницький – 1:1. Втім після цього «Полісся-2» відзначилося ще двічі: голи забивали Йока та Томандзото. Свою нагоду відзначитись між цими епізодами мав Назар Русяк – удар півзахисника «жовто-чорних» заблокував захисник.

Другий тайм стартував з моменту у Святослава Боцьківа, який потужно бив з-за меж карного майданчика, але воротар здійснив сейв. «Полісся-2» відповіло на це голом Шастала, який відзначився результативним ударом через себе. «Рухівці» зусиллями Панченка зуміли відіграти один м’яч, але більше львів’янам відзначитись не вдалось.

У підсумку, поразка «жовто-чорних» з рахунком 2:4. Наступний матч «Рух-2» зіграє у Стрию зі «Скалою 1911» у суботу, 31 серпня.

Друга ліга ПФЛ, група «А» сезону 2024/25. 3 тур. «Рух-2» (Львів) – «Полісся-2» (Житомир) 2:4 (1:3)

26 серпня 2024 року. Винники, стадіон ім. Б. Маркевича

Голи: Товарницький, 25 (пенальті), Панченко, 61 – Шастал, 8, 52, Йока, 31, Томандзото, 45+2

Попередження: Кітела, 34, Дзюнь, 75

«Рух-2»: Ваніський, Кітела (Піскун, 76), Поповський, Товарницький, Михальчук, Хмельовський (Дзюнь, 46), Русяк, Штокал (Квас, 52), Шайда (Боцьків, 46), Клайвер (Лебідь, 78), Панченко