«РУХ-2» У ГОЛЬОВІЙ ПЕРЕСТРІЛЦІ В СПАРИНГУ ПОСТУПИВСЯ «КОЛОСУ-2»

«Рух-2» продовжує підготовку до нового сезону і зіграв черговий матч на літніх зборах. Суперником підопічних Івана Федика став «Колос-2».

У першому таймі ковалівці повели у рахунку, але «рухівці» відповіли голом Михальчука. Та згодом «Колос-2» знову вийшов уперед, а Квас наприкінці першої половини гри нереалізував пенальті, який перед цим заробив Штокал.

В другому таймі Яхонтов знову зрівняв рахунок, проте ковалівці наприкінці матчу забили й втретє. У підсумку, поразка «Руху-2» з рахунком 2:3. Наступний матч «жовто-чорні» зіграють 20 липня проти яворівського «Корміла».

Товариський матч. «Рух-2» (Львів) – «Колос-2» (Ковалівка) 2:3