«РУХ-2» У СПАРИНГУ ПЕРЕМІГ «МЕТАЛІСТ 1925-2»

«Жовто-чорні» здобули першу перемогу під керівництвом нового головного тренера Івана Федика.

«Рух-2» на клубній базі зіграв перший спаринг в рамках підготовки до сезону 2024/25. Крім того, це був перший матч Івана Федика у якості головного тренера «Руху-2». Суперником «жовто-чорних» став «Металіст 1925-2».

«Рухівці» відкрили рахунок у першому таймі, коли голом на 18-ій хвилині відзначився Назар Русяк. У другому таймі «жовто-чорні» подвоїли свою перевагу на 69-ій хвилині – забив гравець, який перебуває на перегляді у львів’ян. У свою чергу харків’яни скоротили відставання в рахунку на 83-ій хвилині, але далі результат не змінювався – 2:1 на користь «Руху-2».

У підсумку, дебютна перемога Івана Федика на чолі «Руху-2». Наступний спаринг «жовто-чорні» зіграють 12 липня проти чернівецької «Буковини».

Товариський матч. «Рух-2» (Львів) – «Металіст 1925-2» (Харків) 2:1 (1:0)