«РУХ-2» У СПАРИНГУ РОЗГРОМИВ «МОСТИСЬКА»

Голами за «жовто-чорних» відзначились Поповський, Штокал, Боцьків та Хмельовський – 4:1.

«Рух-2» зіграв черговий спаринг в рамках передсезонної підготовки. Цього разу суперником підопічних Івана Федика став ФК «Мостиська».

Рахунок у матчі на 22-ій хвилині відкрив Ілля Поповський, втім вже на 29-ій хвилині гості відігрались. Та ще до перерви Тарас Штокал знову вивів «рухівців» уперед. Тоді як в другому таймі за львів’ян також відзначились Святослав Боцьків та Денис Хмельовський.

У підсумку, розгромна перемога «Руху-2» у спарингу з рахунком 4:1. Вже за тиждень, 8 серпня, «жовто-чорні» зіграють перший у сезоні офіційний матч. Так, у першому турі Другої ліги «Рух-2» завітає на Закарпаття, де зустрінеться з «Ужгородом».

Товариський матч. «Рух-2» (Львів) – «Мостиська» 4:1 (2:1)

31 липня 2024 року. Винники, НТБ «Рух»

Голи: Поповський, 22, Штокал, 38, Боцьків, 74, Хмельовський, 88 – гол суперника, 29

«Рух-2»: Бакус (Воробйов, 46) (ГНП, 80)), Поповський (Кітела, 46), Турко, Товарницький (Шандра, 46), Михальчук (Цюрпалевич-Семочко, 46), Бойко (Хмельовський, 46), Русяк (Король, 65) (Лебідь, 75)), Штокал (Грабовецький, 46), Лебідь (Боцьків, 46) (ГНП 85)), Панченко (Квас, 46) (ГНП, 60) (Шайда, 70)), Музичук (Шайда, 46) (ГНП, 56))