ЖФК «РУХ» ІЗ НІЧИЄЇ З «НАДБУЖЖЯМ» СТАРТУВАВ У ЖІНОЧІЙ ПЕРШІЙ ЛІЗІ

Львів’янки на останніх хвилинах втратили перемогу над командою з Буська.

У жіночій Першій лізі розпочався новий сезон. ЖФК «Рух» опинився у групі «А» і в першому турі на виїзді у Буську грав проти «Надбужжя». Матч добре розпочався для «жовто-чорних»: вже 11-ій хвилині гри Анастасія Гримак відкрила рахунок. Але за 6 хвилин Інна Буй відновила рівновагу – 1:1.

У другому таймі гравчині «Руху» знову краще розпочали і на 59-ій хвилині Гримак вдруге вивела «жовто-чорних» вперед. Втім невдовзі Буй забила знову та зрівняла рахунок. Та вже за кілька хвилин Гримак відзначилась втретє, а згодом Вероніка Хруль забила четвертий м’яч львів’янок. Але футболістки «Надбужжя» на заключних хвилинах змогли відіграти відставання завдяки дублю Лесі-Іванки Гембарської.

У підсумку – яскрава нічия 4:4 з гірким присмаком втрати перемоги «жовто-чорних». Додамо, що у наступному турі ЖФК «Рух» вдома прийматиме «Ладомир-2».

Жіноча Перша ліга України. 1 тур. «Надбужжя» (Буськ) – «Рух» (Львів) 4:4 (1:1)