ТРОЄ «РУХІВЦІВ» ЗІГРАЛИ ЗА ЗБІРНУ УКРАЇНИ U-17

«Синьо-жовті» здобули вольову перемогу над однолітками з Косова – 4:2.

Троє вихованців Академії «Руху» зіграли за збірну України U-17 (гравці 2008 року народження). «Синьо-жовті» у стартовій грі першого кваліфікаційного раунду Євро-2025 зустрілися з однолітками з Косова.

У стартовому складі юнацької збірної України вийшли «рухівці» Арсен Залипка (відіграв 83 хвилини) та Мухаммад Джурабаєв (відіграв увесь матч), а Данило Слива з’явився на полі на 72-ій хвилині. У підсумку, підопічні Юрія Мороза здобули вольову перемогу з рахунком 4:2.

Наступний матч українські юнаки зіграють з Казахстаном U-17 (12 жовтня о 15:00). А в заключному турі зустрінуться з господарями міні-турніру – Бельгією (15 жовтня о 16:00).

Додамо, що у другий раунд відбору вийдуть по дві найкращі команди кожної групи. Після цього навесні 2025 року 28 команд у семи групах Ліги «А» боротимуться за сім путівок до фінального турніру, який пройде в Албанії. Тоді як решта команд у другому раунді виступатиме у Лізі «В» й боротиметься за місця в Лізі «А» першого відбіркового етапу Євро-2027 (U-19).