КУБОК ДЮФЛ. «РУХІВЦІ» ЗІГРАЛИ МІЖ СОБОЮ
У чергових матчах Кубка ДЮФЛ АФ «Рух» U-13 зустрічався з ДЮСШ «Рух» U-14, а АФ «Рух» U-16 зіграв з АФ «Рух» U-17.
![](https://fcrukh.com/storage/page/img/content/1669892814anvoBZfxv6NFxTohsy4HdW6BrmTPtvc5Tzt6uJKU.jpeg)
У наймолодшій віковій категорії академіки U-13 зустрілись з на рік старшими представниками ДЮСШ «Рух». Перемогу з мінімальним рахунком здобули представники школи «жовто-чорних». Єдиний гол наприкінці матчу забив Черненко.
У віковій категорії U-17/19 Академія «Руху» U-16 та АФ «Рух» U-17 зіграли між собою. Перший тайм завершився з рахунком 3:1 на користь старших вихованців. За U-17 забили Штокал Пилипенко та Ніколаєв, а за U-16 – Мужиловський. Але у другому таймі молодші «жовто-чорні» відіграли 2 голи. Спочатку Цюрпалевич відзначився автоголом, а потім забив Байдак. У підсумку – 3:3.
![](https://fcrukh.com/storage/page/img/content/1669892822gQc2jkINRTBh3zJqYRh2UZEr0DsejNXZtE9Vb6wy.jpeg)
буде бій
0 коментарів