СВЯТОСЛАВ БОЦЬКІВ: «ЦЕ ВАЖЛИВІ ДЛЯ МЕНЕ ГОЛИ І РАДИЙ, ЩО ВОНИ ПРИНЕСЛИ ПЕРЕМОГУ»

Післяматчевий коментар автора дублю в матчі з «Ужгородом».

– Це були дуже важливі голи для мене. Тривалий час я відновлювався від травми, поступово набирав форму, виходячи на поле, грав спочатку по 30 хвилин, потім по тайму. Радий, що сьогодні мені пощастило і я допоміг команді здобути перемогу.

В голові тримався результат попереднього матчу «Руху-2» з «Ужгородом», коли в 1-му турі, ведучи в рахунку 2:0, ми втратили перемогу та зіграли внічию. В перерві команда обговорила це і тренерський штаб наголосив, щоб ми не збавляли обертів. Загалом «Рух-2» провів непоганий матч, адже ми не дали супернику створити хороші моменти, щоб забити гол.

Атмосфера в колективі дуже хороша і команда демонструє хорошу гру. «Рух-2» зараз є одним із лідерів Другої ліги. Ми можемо боротись за вихід у Першу лігу і зробимо для цього все від себе залежне.