«РУХ-2» НА ВИЇЗДІ ПОСТУПИВСЯ ЮКСІ

«Жовто-чорні» пропустили двічі у кожному з таймів – 0:4.

У 25-му турі Другої ліги «Рух-2» завітав у Київ, де зустрівся з лідером – ЮКСОЮ. Господарі поля забили швидкий м’яч вже на 5-ій хвилині – голом відзначився Венді. Згодом Товарницький заблокував небезпечний удар футболіста ЮКСИ. Проте на 29-ій хвилині Венді оформив дубль.

На початку другої половини гри Непейпієв пробив здалеку, але м’яч розминувся зі стійкою. Тоді як Гоуларт забив третій гол господарів, реалізувавши вихід віч-на-віч з голкіпером. Після цього Теслюк вийшов на ударну позицію та пробив у стійку. Втім ЮКСА знову використала помилку «жовто-чорних» і на 80-ій хвилині Євдокимов встановив остаточний рахунок у маті – 0:4. Наступний поєдинок підопічні Володимира Безуб’яка зіграють вдома 28 квітня проти «Реал Фарми».

Друга ліга України. 25 тур. ЮКСА (Тарасівка) – «Рух-2» (Львів) 4:0 (2:0)