ЖФК «РУХ» НА ВИЇЗДІ ПОСТУПИВСЯ «МИНАЮ»

Закарпатські футболістки забили двічі у першому таймі та здобули перемогу над львів’янками.

У 5-му турі Жіночої першої ліги гравчині ЖФК «Рух» завітали на Закарпаття, де зіграли з «Минаєм». Ще у першому таймі господарі забезпечили собі впевнену перевагу, забивши два голи наприкінці першої половини матчу. Так, на 37-ій хвилині відзначилась Бабенко, а на 40-ій – Шалімова. У другому ж таймі команди голів не забивали.

У підсумку, «Минай» виграв у ЖФК «Рух» з рахунком 2:0. Після 5-ти турів львів’янки набрали 1 очко. В наступному матчі «жовто-чорні» 15 жовтня вдома приймуть ДЮСШ №1 з Хмельницького.

Жіноча Перша ліга України, 3-й тур. «Минай» – ЖФК «Рух» (Львів) 2:0 (2:0)

8 жовтня 2023 року. Минай, стадіон «Минай»

Голи: Бабенко, 37, Шалімова, 40

ЖФК «Рух»: Лапчак, Клим, Дика, Хруль, Кішко, Рибарук, Демчук (Ігнатьєва, 86), Харчина (Байдиченко, 46), Волошин, Озімчук, Гримак