ЧЕТВЕРО «РУХІВЦІВ» ЗІГРАЛИ ЗА МОЛОДІЖНУ ЗБІРНУ УКРАЇНИ В МАТЧІ ПРОТИ СЕРБІЇ U-21

«Синьо-жовті» в заключному турі кваліфікації зазнали поразки з рахунком 0:1, але гарантовано зіграють на Євро-2025.

Збірна України U-21 завершила виступи у відборі на Євро-2025. В заключному турі кваліфікації підопічні Унаї Мельгоси зіграли із Сербією U-21.

В стартовому складі молодіжної збірної України вийшли «рухівці» Ігор Краснопір (на 53-ій хвилині його замінив одноклубник Ілля Квасниця, який покинув поле на 90-ій хвилині) та Віталій Роман (відіграв увесь матч), а Олег Федор вийшов на заміну на 72-ій хвилині. Зазначимо, що Краснопір у першому таймі відзначився голом з передачі Романа, втім це взяття воріт не зарахували арбітри через офсайд. Також чудову нагоду забити наприкінці гри мав Квасниця, але його удару не вистачило точності. У підсумку, українці поступилися сербам з рахунком 0:1.

Відтак збірна України U-21 закінчила кваліфікацію на 2-му місці, здобувши вісім перемог та зазнавши двох поразок, маючи у своєму активі 24 очка. Водночас «синьо-жовті» гарантували собі участь на Євро-2025.