«РУХІВЦІ» ВІДЗНАЧИЛИСЬ РЕЗУЛЬТАТИВНИМИ ДІЯМИ ЗА ЗБІРНУ УКРАЇНИ U-17

«Синьо-жовті» здобули перемогу над однолітками з Казахстану з рахунком – 3:0.

Троє вихованців Академії «Руху» зіграли за збірну України U-17 (гравці 2008 року народження). «Синьо-жовті» у 2-му турі першого кваліфікаційного раунду Євро-2025 зустрілися з Казахстаном U-17.

У стартовому складі юнацької збірної України вийшов «рухівець» Арсен Залипка, який відзначився другим голом у ворота казахів. Тоді як по перерві на полі з'явився Дмитро Соломон. Також вийшов на 61-ій хвилині на заміну вийшов Мухаммад Джурабаєв – півзахисник «Руху» забив третій гол у грі. Відтак підопічні Юрія Мороза здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0.

Наступний матч українські юнаки зіграють з Бельгією U-17 (15 жовтня о 16:00). Нагадаємо, що у другий раунд відбору вийдуть по дві найкращі команди кожної групи. Після цього навесні 2025 року 28 команд у семи групах Ліги «А» боротимуться за сім путівок до фінального турніру, який пройде в Албанії. Водночас решта команд у другому раунді виступатиме у Лізі «В» й боротиметься за місця в Лізі «А» першого відбіркового етапу Євро-2027 (U-19).