ФРЕДДІ ПЛЮМАН ЗІГРАВ ЗА ЗБІРНУ ГВАДЕЛУПИ ПРОТИ МАРТИНІКИ

Півзахисник «Руху» з’явився на полі у другому таймі, а його збірна поступилась з рахунком 0:1.

Півзахисник «Руху» Фредді Плюман зіграв за національну збірну Гваделупи у матчі 3-го туру Ліги Націй КОНКАКАФ. Його команда у вдома зустрілась з Мартинікою.

Плюман вийшов на поле на 62-ій хвилині і гольовими діями не відзначився. Водночас Гваделупа поступилася Мартиніці з рахунком 0:1. Наразі збірна легіонера «Руху» після 3-х турів посідає 5-те місце в турнірній таблиці своєї групи у дивізіоні «А», здобувши 1-у перемогу та зазнавши 2-х поразок. Наступний матч Гваделупа зіграє на виїзді проти Мартиніки у середу, 16 жовтня.

Додамо, загалом Фредді Плюман провів за збірну Гваделупи 18 матчів, у яких відзначився 7 голами та віддав 4 асисти.