ЕРІК КАЛІНЕЦЬ ЗІГРАВ ЗА ЗБІРНУ УКРАЇНИ U-19

Захисник «Руху» вийшов на поле у другому таймі, а «синьо-жовті» поступились Англії U-18 з рахунком 1:3.

Збірна України U-19 зіграла у матчі за 3-тє місце товариського турніру «Тиждень футболу в Марбельї», що проходить в Іспанії. Суперником підопічних Дмитра Михайленка була збірна Англії U-18.

Захисник «Руху» U-19 Ерік Калінець вийшов на поле на 84-ій хвилині, зігравши свій другий матч за «синьо-жовтих». Українці ж у підсумку поступились англійцям з рахунком 1:3.

Нагадаємо, через місяць юнацька збірна України розпочне виступ у першому кваліфікаційному раунді Євро-2025 (гравці не старші 2006 року народження). «Синьо-жовті» у листопаді зіграють з однолітками з Нідерландів, Словенії та Казахстану. Поєдинки відбору пройдуть у Нідерландах.