ЕРІК КАЛІНЕЦЬ ДЕБЮТУВАВ ЗА ЗБІРНУ УКРАЇНИ U-19

Захисник «Руху» з’явився на полі у другому таймі, а «синьо-жовті» поступились Нідерландам U-18 з рахунком 0:1.

Збірна України зіграла у півфіналі товариського турніру «Тиждень футболу в Марбельї» в Іспанії. Суперником підопічних Дмитра Михайленка стала збірна Нідерландів U-18.

Захисник «Руху» U-19 Ерік Калінець з’явився на полі на 72-ій хвилині, дебютувавши за юнацьку збірну. «Синьо-жовті» у цьому поєдинку поступились нідерландцям з рахунком 0:1.

Наступну гру збірна України U-19 проведе з Англією U-18, яка поступилася в іншому півфіналі одноліткам зі Швеції з рахунком 0:2. Матч за 3-тє місце турніру в Марбельї відбудеться у понеділок, 14 жовтня.

Додамо, що цей товариський турнір – один із етапів підготовки до першого кваліфікаційного раунду Євро-2025 U-19 (гравці не старші 2006 року народження). «Синьо-жовті» у листопаді зіграють з однолітками з Нідерландів, Словенії та Казахстану. Поєдинки відбору пройдуть у Нідерландах.