«РУХ-2» ЗІГРАВ УНІЧИЮ В СПАРИНГУ З «ПРИКАРПАТТЯМ-ЗСУ»

Дубль у складі «жовто-чорних» оформив Максим Музичук, а підсумковий рахунок зустрічі – 2:2.

«Рух-2» в Івано-Франківську зустрівся у спарингу з «Прикарпаттям-ЗСУ». На початку гри ударну п’ятихвилинку у складі львів’ян видав Максим Музичук, який спочатку на 13-ій хвилині відкрив рахунок у матчі. А ще за п’ять хвилин нападник «жовто-чорних» відзначився вдруге. Втім ще у першому таймі Романов скоротив відставання. А в другій половині гри івано-франківці зрівняли рахунок: гол на 73-ій хвилині забив потенційний новачок «Прикарпаття-ЗСУ». У підсумку, результативна нічия 2:2.

Підопічні Володимира Безуб’яка продовжують підготовку до весняної частини сезону. Так, далі «Рух-2» зіграє матч 1/16 фіналу Меморіалу Ернеста Юста, а суперник львів’ян на цій стадії – «Запитів». Базові дати поєдинку – 2-3 березня.